Gratulacje! Zaraz otrzymasz ode mnie obiecany prezent.

Sprawdź swojego maila, za chwilę otrzymasz ode mnie obiecany darmowy ebook.

Bardzo się cieszę, że zrobiłaś pierwszy krok ku temu, aby zadbać o siebie i zacząć budować zdrowe relacje!

Od lat pracuję z kobietami, które są wspaniałe i bardzo wartościowe, a pomimo tego często tkwią w niezdrowych relacjach. Będąc w takiej relacji zarówno rozstanie, jak i pozostaje w relacji, mogą wydawać się niemożliwe. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, kiedy już podejmiesz decyzję, możesz potrzebować pomocy w przejściu przez rozstania i odbudowaniu się po nim, aby rozpocząć swoją drogę podróż ku zdrowemu życiu. 

Aby Ci w tym pomóc, przygotowałam dla Ciebie E-book, w którym przeprowadzę Cię przez kolejne kroki radzenia sobie z trudnym rozstaniem – >

Co zyskasz dzięki temu poradnikowi?

Poznasz narzędzia do budowania wewnętrznej mocy, dzięki którym pokonasz ból rozstania i wkroczysz pewnie w nowy etap życia.

Otrzymasz informacje i strategie które nauczą Cię nazywania i zaakceptowania swoich emocji, stawiania granic i troszczenia się o siebie.

Przejdziesz przez 8 inspirującuch ćwiczeń, które pomogą Ci zmierzyć się przeszłością, zadbać teraźniejszość, otoczyć troską przyszłość.

Kim jestem

Nazywam się Daria Cerazy i pomagam kobietom w odkryciu własnej wartości, zadbaniu o swoje potrzeby i realizowaniu swoich pragnień – bez wyrzutów sumienia.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, od 7 lat pracuję z pacjentami indywidualnymi i parami. 

Moją misją jest sprawić, byś:

  • odzyskała kontrolę nad własnym życiem,
  • odkryła swój potencjał,
  • poprawiła relacje: z samą sobą i innymi,
  • żyła w zgodzie ze sobą;
  • a przede wszystkim: poczuła się szczęśliwa.

Pamiętaj! Jesteś tylko o krok od tego, aby zacząć stawiać siebie na PIERWSZYM miejscu.

Co mówią o mnie pacjenci

Polecam Pania Darię! Ze swoim niecodziennym podejściem tworzy bezpieczna przestrzeń do swobodnej pracy nad sobą. Czułam sie wysłuchana, bezpieczna i zmotywowana do pracy nad swoim życiem. Pani Daria czesto podaje rozne przykłady, wskazowki i ćwiczenia, ktore pomagaja mi spojrzec na problem innymi oczami i latwiej podjac mi decyzje.

K.

9 stycznia 2024

Pani Daria to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba. Cierpliwie wysłuchuje a później zadaje trafne pytania, których sama sobie nigdy bym nie zadała, a które sprawiają, że z totalnie drugiej strony można spojrzeć na tą samą sytuację. Wahałam się przed podjęciem decyzji o wizycie u psychologa, a Pani Daria sprawiła że podczas spotkań czułam się naprawdę bardzo dobrze. Atmosfera spokoju tworzona przez Panią Darię jest zaraźliwa i sprawia, że z łatwością można mówić o swoich problemach.
Polecam każdemu panią Darię 🙂

A.B.

7 kwietnia 2021

Panią Darię poznałam w momencie dla mnie bardzo kryzysowym, kiedy już myślałam, że nie dam rady. Dzięki jej zaangażowaniu i terapi powoli wyszłam z tzw dołka. Cudowna i bardzo empatyczna terapeutka. Polecam każdemu Panią Darię. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

E.S.

8 stycznia 2024

Aby powitać Cię w mojej społeczności, mam dla Ciebie specjalną i limitową propozycję:

E-Book ODBUDUJ SIĘ PO ROZSTANIU

Co dostajesz:

 • E-book składający się z 3 części, które pomogą Ci zmierzyć się przeszłością, zadbać teraźniejszość, otoczyć troską przyszłość.
 • 8 ćwiczeń, które przeprowadzą Cię przez proces przechodzenia przez rozstanie, nazywania i zaakceptowania swoich emocji, stawiania granic i troszczenia się o siebie.
 • 72  strony informacji i praktycznych technik pracy z emocjami, myślami i ciałem w radzeniu sobie po rozstaniu

Cena dla Ciebie: 77zł

27.90 zł

Kup eBook ODBUDUJ SIĘ PO ROZSTANIU i wykonaj pierwszy krok w stronę zadbania o siebie i poprawy jakości Twojego życia!