Nowy poradnik już dostępny!

Nie możesz podnieść się po bolesnym rozstaniu?

Zrób pierwszy krok w stronę samouzdrowienia – znajdź w sobie siłę, stawiaj granice i zaczynij nowy rozdział swojego życia!

Co zyskasz dzięki temu poradnikowi?

Poznasz narzędzia do budowania wewnętrznej mocy, dzięki którym pokonasz ból rozstania i wkroczysz pewnie w nowy etap życia.

Otrzymasz informacje i strategie które nauczą Cię nazywania i zaakceptowania swoich emocji, stawiania granic i troszczenia się o siebie.

Przejdziesz przez 8 inspirującuch ćwiczeń, które pomogą Ci zmierzyć się przeszłością, zadbać teraźniejszość, otoczyć troską przyszłość.

O MNIE

DARIA CERAZY

Nazywam się Daria Cerazy i pomagam swoim pacjentom i klientom w odkryciu własnej wartości, zadbaniu o swoje potrzeby i realizowaniu swoich pragnień – bez wyrzutów sumienia.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z ponad 9 letnim doświadczeniem pracy z pacjentami indywidualnymi i parami. Od 6 lat prowadzę własny gabinet i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję też jako wykładowca akademicki na kierunku psychologia na Uniwersytecie WSB Merito.

W czym pomagam:

  • w odzyskaniu kontroli nad własnym życiem,
  • w odkrywaniu swojego potencjału i zasobów,
  • w poprawie relacji – z sobą i innymi,
  • w oswajaniu, nazywaniu i wyrażaniu swoich potrzeb,
  • w wychodzeniu z toksycznych relacji
  • w identyfikacji niekorzystnych sposobów rozwiązywania problemów i zastępowania ich zdrowymi
  • w przechodzeniu przez rozstania i rozwody
Co mówią o mnie pacjenci

Polecam Pania Darię! Ze swoim niecodziennym podejściem tworzy bezpieczna przestrzeń do swobodnej pracy nad sobą. Czułam sie wysłuchana, bezpieczna i zmotywowana do pracy nad swoim życiem. Pani Daria czesto podaje rozne przykłady, wskazowki i ćwiczenia, ktore pomagaja mi spojrzec na problem innymi oczami i latwiej podjac mi decyzje.

K.

9 stycznia 2024

Pani Daria to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba. Cierpliwie wysłuchuje a później zadaje trafne pytania, których sama sobie nigdy bym nie zadała, a które sprawiają, że z totalnie drugiej strony można spojrzeć na tą samą sytuację. Wahałam się przed podjęciem decyzji o wizycie u psychologa, a Pani Daria sprawiła że podczas spotkań czułam się naprawdę bardzo dobrze. Atmosfera spokoju tworzona przez Panią Darię jest zaraźliwa i sprawia, że z łatwością można mówić o swoich problemach.
Polecam każdemu panią Darię 🙂

A.B.

7 kwietnia 2021

Panią Darię poznałam w momencie dla mnie bardzo kryzysowym, kiedy już myślałam, że nie dam rady. Dzięki jej zaangażowaniu i terapi powoli wyszłam z tzw dołka. Cudowna i bardzo empatyczna terapeutka. Polecam każdemu Panią Darię. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

E.S.

8 stycznia 2024

Pobierz E-Book "Samouzdrowienie: Odbuduj Się po Rozstaniu" i zacznij swoją podróż ku nowemu życiu. Znajdź w sobie siłę i rozpocznij proces zdrowienia już dziś!