Bezpłatna konsultacja rozwodowa z psychologiem

Zadbaj o siebie i swoją
rodzinę podczas rozwodu

Umów się na bezpłatną konsultację podczas której przygotujemy plan
działania, abyś mogła pewnie stawić czoła nowej rzeczywistości. Dowiesz
się jak planować kolejne kroki, zadbać o siebie,
 funkcjonować z byłym małżonkiem, rozmawiać z dziećmi i poinformować bliskich o rozstaniu.

3 najważniejsze obszary, w których pomogę Ci przy rozwodzie:

Krok 1
plan działania

Przygotuj się do przejścia przez rozwód z dokładnym planem działania. Zapewnij sobie zaplecze wsparcia emocjonalnego. Zaplanuj, co jest dla Ciebie najważniejsze i co chcesz osiągnąć. Określ swoje kolejne kroki, aby to uzyskać. Zabezpiecz siebie i dzieci w przypadku ryzyka przemocy.

Krok 2
komunikacja

Naucz się, jak rozmawiać z mężem o rozwodzie i jak go poinformować o swojej decyzji. Zaplanuj, jak poinformować i przygotować dzieci do rozwodu oraz jak zadbać o dzieci podczas rozwodu, minimalizując szkody emocjonalne. Dowiedz się, jak przekazać informacje o rozwodzie rodzinie i przyjaciołom.

Krok 3
relacje

Zaplanuj jak funkcjonować, kiedy sprawa rozwodowa jest w toku. Poznaj metody, jak ułożyć sobie relacje z byłym małżonkiem, jego rodziną, wspólnymi przyjaciółmi. Dowiedz się, jak ustalić kontakty, o czym i jak rozmawiać z ojcem dziecka. Dowiedz się, jak ułożyć sobie życie po rozwodzie.

Wsparcie rozwodowe jest dla Ciebie, jeśli:
Jak będzie przebiegała nasza współpraca

Analiza:
bezpłatna konsultacja

Podczas bezpłatnego 20-minutowego spotkania porozmawiamy o Twojej sytuacji, zidentyfikujemy Twoje potrzeby, najbardziej wrażliwe i zagrożone obszary, oraz omówimy, jak zaplanować dalsze kroki.

Rekomendacja:
plan działania

Na podstawie naszej rozmowy przedstawię rekomendacje dotyczące obszarów, nad którymi warto pracować, oraz które należy zabezpieczyć. Określę także ilość spotkań potrzebnych do realizacji celów i omówię, nad czym będziemy pracować na poszczególnych sesjach.

Działanie:
realizacja planów

Spotkania w ramach ustalonego planu działania obejmują opracowywanie i zabezpieczanie kolejnych obszarów Twojego życia. Po zakończeniu zabezpieczania wspólnie zdecydujemy, czy kontynuujemy współpracę, aby osiągnąć dalsze cele.

PRZEJDŹ PRZEZ ROZWÓD ŚWIADOMIE…

W Polsce co roku rozwodzi się ponad 30-33 tysięcy par. Z badań wynika, że rozwód jest bardziej stresujący niż śmierć współmałżonka, a 90% kobiet po rozwodzie pozostaje załamana i bez środków do życia.

Nie pozwól na to, aby to stało się Twoim udziałem.  Zaplanuj kolejne kroki i przejdź przez rozwód ze spokojem i pewnością.  

Najczęstsze powody rozwodów w 2021 r :

O MNIE

Nazywam się DARIA CERAZY

i pomagam kobietom w odkryciu własnej wartości, zadbaniu o swoje potrzeby i realizowaniu swoich pragnień – bez wyrzutów sumienia.
Jestem psychologiem i psychoterapeutą z ponad 9 letnim doświadczeniem pracy z pacjentami indywidualnymi i parami. Od 6 lat prowadzę własny gabinet i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję też jako wykładowca akademicki na kierunku psychologia na Uniwersytecie WSB Merito.

Moją misją jest sprawić, byś:

    • odzyskała kontrolę nad własnym życiem,
    • odkryła swój potencjał,
    • poprawiła relacje: z samą sobą i innymi,
    • żyła w zgodzie ze sobą;
    • a przede wszystkim: poczuła się szczęśliwa.
Co mówią o mnie pacjenci

Polecam Pania Darię! Ze swoim niecodziennym podejściem tworzy bezpieczna przestrzeń do swobodnej pracy nad sobą. Czułam sie wysłuchana, bezpieczna i zmotywowana do pracy nad swoim życiem. Pani Daria czesto podaje rozne przykłady, wskazowki i ćwiczenia, ktore pomagaja mi spojrzec na problem innymi oczami i latwiej podjac mi decyzje.

K.

9 stycznia 2024 ZnanyLekarz.pl

Pani Daria to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba. Cierpliwie wysłuchuje a później zadaje trafne pytania, których sama sobie nigdy bym nie zadała, a które sprawiają, że z totalnie drugiej strony można spojrzeć na tą samą sytuację. Wahałam się przed podjęciem decyzji o wizycie u psychologa, a Pani Daria sprawiła że podczas spotkań czułam się naprawdę bardzo dobrze. Atmosfera spokoju tworzona przez Panią Darię jest zaraźliwa i sprawia, że z łatwością można mówić o swoich problemach.

A.B.

7 kwietnia 2021 ZnanyLekarz.pl

Serdecznie polecam, Pani Daria to wyjątkowa specjalistka, zadaje trafne pytania i pomaga znaleźć rozwiązania. Bałam się pierwszej wizyty ale okazało się że niepotrzebnie:) Spotkania przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze.

Alicja

22 lipca 2021 ZnanyLekarz.pl

Umów się na bezpłatną 20 minutową konsultację i sprawdź, jak możesz sprawić aby proces przechodzenia przez rozwód był łatwiejszy