fbpx

Odbierz bezpłatny matertiał!

Chcesz dowiedzieć się, jak rozpoznać objawy depresji u siebie i bliskich?

Zapisz się i odbierz bezpłatnie poradnik
“Jak rozpoznać objawy depresji”


Czytając ten poradnik dowiesz się:

O Mnie

Nazywam się Daria Cerazy, jestem psychologiem i psychoterapeutą z ponad 8 letnim doświadczeniem pracy z pacjentami indywidualnymi i parami. Pomagam osobom z trudnościami natury emocjonalnej i psychicznej oraz ich bliskim w poprawie jakości życia i relacji.

Jako terapeuta pracuję w podejściu integratywnym, od 5 lat prowadzę własny gabinet psychoterapeutyczny i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W czym pomagam pacjentom i ich bliskim?

  • pomagam w odkrywaniu natury ich trudności
  • przeprowadzam przez momenty kryzysu i zwątpienia
  • uczę odkryć, nazwać i oswoić emocje
  • w identyfikacji niekorzystne schematy działania i myślenia, oraz rozwiązywaniu problemów w sposób zdrowy
  • w uświadamianiu sobie, że mogą prosić o pomoc
  • w nauczeniu się jak mądrze oferować pomoc i wsparcie bliskim którzy przechodzą przez trudne momenty

Co mówią o mnie pacjenci:

Jestem po kilku spotkaniach z panią Darią i bardzo się cieszę, że w końcu zdecydowałam się na wizyty z psychoterapeutą. Wiem, że jest to długi proces, ale czuję, że jestem w dobrych rękach. Pani Daria jest profesjonalna, umie słuchać, zadaje pytania, które zmuszają do refleksji i człowiek powoli zaczyna dochodzić do pewnych wniosków. Każdemu kto się się obawia i nie jest pewien, bardzo polecam.

M Monika

18 grudnia 2020

Pani Daria to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba. Cierpliwie wysłuchuje a później zadaje trafne pytania, których sama sobie nigdy bym nie zadała, a które sprawiają, że z totalnie drugiej strony można spojrzeć na tą samą sytuację. Wahałam się przed podjęciem decyzji o wizycie u psychologa, a Pani Daria sprawiła że podczas spotkań czułam się naprawdę bardzo dobrze. Atmosfera spokoju tworzona przez Panią Darię jest zaraźliwa i sprawia, że z łatwością można mówić o swoich problemach.
Polecam każdemu panią Darię 🙂

A.B.

7 kwietnia 2021

Serdecznie mogę polecić metody terapeutyczne, oraz przemiły i zarazem profesjonalny sposób bycia Pani Darii. Od pół roku dzielę z Panią Darią moje myśli i w tym czasie uporządkowałem nieco „wewnętrzne archiwum”, a moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Przede mną jeszcze długa droga, ale mam nadzieję, że nasze rozmowy będą kontynuowane i pozwolą mi na dalszy rozwój : Pozdrawiam Panią Terapeutkę i do zobaczenia na następnej sesji

A Aleksandra M.

4 grudnia 2021

Pobierz poradnik i dowiedz się jakie zmiany w zachowaniu mogą wskazywać na depresję aby zapewnić sobie i bliskim właściwą pomoc