Pobierz bezpłatny E-book!

Chcesz nauczyć się dbać o siebie i stawiać granice bez wyrzutów sumienia?

Pobierz ten darmowy eBook, który pomoże Ci być w kontakcie ze swoimi wartościami, rozpoznać i nazwać swoje potrzeby przeżywać swoje życie dla siebie, nie innych.

Co zyskasz dzięki temu poradnikowi?
O MNIE

DARIA CERAZY

Nazywam się Daria Cerazy i pomagam swoim pacjentom zadbać o siebie i swoje potrzeby bez wyrzutów sumienia oraz budować zdrowe granice i relacje.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z ponad 8 letnim doświadczeniem pracy z pacjentami indywidualnymi i parami. Od 5 lat prowadzę własny gabinet psychoterapeutyczny i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W czym pomagam:

  • w odkrywaniu swoich potrzeb, nauce wyrażania ich i egzekwowania
  • w budowaniu zdrowych relacji
  • w stawianiu siebie na 1 miejscu i wychodzeniu z “emocjonalnej harówy”
  • w odkrywaniu, nazywaniu i oswajaniu emocji
  • w wychodzeniu z toksycznych relacji
  • w identyfikacji niekorzystnych schematów
  • działania i myślenia, oraz rozwiązywaniu
  • problemów w sposób zdrowy
  • w przechodzeniu przez rozstania i rozwody
Co mówią o mnie pacjenci

Jestem po kilku spotkaniach z panią Darią i bardzo się cieszę, że w końcu zdecydowałam się na wizyty z psychoterapeutą. Wiem, że jest to długi proces, ale czuję, że jestem w dobrych rękach. Pani Daria jest profesjonalna, umie słuchać, zadaje pytania, które zmuszają do refleksji i człowiek powoli zaczyna dochodzić do pewnych wniosków. Każdemu kto się się obawia i nie jest pewien, bardzo polecam.

M Monika

18 grudnia 2020

Pani Daria to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba. Cierpliwie wysłuchuje a później zadaje trafne pytania, których sama sobie nigdy bym nie zadała, a które sprawiają, że z totalnie drugiej strony można spojrzeć na tą samą sytuację. Wahałam się przed podjęciem decyzji o wizycie u psychologa, a Pani Daria sprawiła że podczas spotkań czułam się naprawdę bardzo dobrze. Atmosfera spokoju tworzona przez Panią Darię jest zaraźliwa i sprawia, że z łatwością można mówić o swoich problemach.
Polecam każdemu panią Darię 🙂

A.B.

7 kwietnia 2021

Serdecznie mogę polecić metody terapeutyczne, oraz przemiły i zarazem profesjonalny sposób bycia Pani Darii. Od pół roku dzielę z Panią Darią moje myśli i w tym czasie uporządkowałem nieco „wewnętrzne archiwum”, a moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Przede mną jeszcze długa droga, ale mam nadzieję, że nasze rozmowy będą kontynuowane i pozwolą mi na dalszy rozwój : Pozdrawiam Panią Terapeutkę i do zobaczenia na następnej sesji

A Aleksandra M.

4 grudnia 2021

Pobierz ten ebook i otwórz drzwi do głębszego zrozumienia samego siebie i zdobycia praktycznych narzędzi do rozwoju osobistego. Nie zwlekaj, zacznij pracę nad sobą już teraz!