Pobierz bezpłatny E-book!

Myślisz, że jesteś w toksycznych relacjach?

Pobierz tę bezpłatną listę i sprawdź 35 znaków, które mogą wskazywać na to, że tkwisz w toksycznych relacjach prywatnych i zawodowych !

Co zyskasz dzięki temu poradnikowi?
O MNIE

Nazywam się DARIA CERAZY

i pomagam kobietom w odkryciu własnej wartości, zadbaniu o swoje potrzeby i realizowaniu swoich pragnień – bez wyrzutów sumienia.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z ponad 9 letnim doświadczeniem pracy z pacjentami indywidualnymi i parami. Od 6 lat prowadzę własny gabinet i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję też jako wykładowca akademicki na kierunku psychologia na Uniwersytecie WSB Merito.

Moją misją jest sprawić, byś:

    • odzyskała kontrolę nad własnym życiem,
    • odkryła swój potencjał,
    • poprawiła relacje: z samą sobą i innymi,
    • żyła w zgodzie ze sobą;
    • a przede wszystkim: poczuła się szczęśliwa.
Co mówią o mnie pacjenci

Polecam Pania Darię! Ze swoim niecodziennym podejściem tworzy bezpieczna przestrzeń do swobodnej pracy nad sobą. Czułam sie wysłuchana, bezpieczna i zmotywowana do pracy nad swoim życiem. Pani Daria czesto podaje rozne przykłady, wskazowki i ćwiczenia, ktore pomagaja mi spojrzec na problem innymi oczami i latwiej podjac mi decyzje.

K.

9 stycznia 2024

Pani Daria to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba. Cierpliwie wysłuchuje a później zadaje trafne pytania, których sama sobie nigdy bym nie zadała, a które sprawiają, że z totalnie drugiej strony można spojrzeć na tą samą sytuację. Wahałam się przed podjęciem decyzji o wizycie u psychologa, a Pani Daria sprawiła że podczas spotkań czułam się naprawdę bardzo dobrze. Atmosfera spokoju tworzona przez Panią Darię jest zaraźliwa i sprawia, że z łatwością można mówić o swoich problemach.
Polecam każdemu panią Darię 🙂

A.B.

7 kwietnia 2021

Serdecznie mogę polecić metody terapeutyczne, oraz przemiły i zarazem profesjonalny sposób bycia Pani Darii. Od pół roku dzielę z Panią Darią moje myśli i w tym czasie uporządkowałem nieco „wewnętrzne archiwum”, a moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Przede mną jeszcze długa droga, ale mam nadzieję, że nasze rozmowy będą kontynuowane i pozwolą mi na dalszy rozwój : Pozdrawiam Panią Terapeutkę i do zobaczenia na następnej sesji

A Aleksandra M.

4 grudnia 2021

Odkryj 35 znaków toksycznych relacji i zdobądź kontrolę nad swoim życiem już dziś!