Dołącz do grupy!

Dołącz do Grupy Wsparcia w Depresji i daj sobie szansę na wsparcie i zrozumienie w trudnym czasie wśród osób, które są w podobnej sytuacji.

wsparcie-psychoedukacja-rozwiązywanie problemów

DLACZEGO TA GRUPA JEST WARTOŚCIOWA

Walka z depresją może być trudna i czasami przytłaczająca, ale nie musisz jej stawiać czoła samotnie. Nasza Grupa Wsparcia w Depresji to bezpieczne i wspierające środowisko, które oferuje Ci nie tylko wsparcie emocjonalne, ale również zrozumienie ze strony osób, które przeszły lub nadal przechodzą przez podobne trudności. 

Jeśli znalazłaś/eś się na tej stronie, to znaczy, że już zrobiłaś/eś pierwszy, odważny krok w drodze do poprawy swojego życia.

Ta Grupa jest dla Ciebie jeśli:

Ktoś z Twoich bliskich cierpi na depresję

Ta grupa jest dobrym miejscem dla Ciebie jeśli ktoś z jesteś partnerem/partnerką, przyjacielem czy kimś bliskim dla osoby zmagającej się z depresją. Dzięki temu, lepiej zrozumiesz, jak pomóc swoim bliskim i jak samodzielnie radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia depresja.

Zmagasz się z depresją

Grupa Wsparcia w Depresji jest idealnym miejscem dla tych, którzy aktualnie przeżywają depresję. To miejsce, gdzie możesz znaleźć wsparcie emocjonalne, zrozumienie i praktyczne narzędzia do radzenia sobie z objawami depresji.

Jesteś w remisji już po terapii na depresję

Jeśli jesteś już po procesie terapii lub w okresie remisji, ale nadal pragniesz podtrzymać swoje zdrowie psychiczne i znaleźć wsparcie w dłuższym okresie, ta Grupa pomoże Ci zapobiegać nawrotom i utrzymać zdrowe samopoczucie.

Wiem o czym myślisz - ale co ja mogę zyskać dzięki uczestnictwu w tej Grupie?

Rozumiem Twoje wątpliwości. Mówienie i swoich najtrudniejszych przeżyciach w grupie kompletnie obcych osób może być przerażające.

Ale powiem Ci coś – może to być też uwalniające. Może się okazać, że te obce osoby rozumieją przez co przechodzisz. A może już przez to przeszły i będą w stanie Tobie pomóc?

Koncept Grupy Wsparcia w Depresji jest wynikiem wielu godzin pracy i przemyśleń.

To realna wiedza poparta badaniami psychologicznymi, techniki i narzędzia, których używam na co dzień w swoim gabinecie w pracy z klientami. To siła wsparcia grupowego i wymiany doświadczeń.

Siła doświadczenia, moc wsparcia

Nazywam się Daria Cerazy, jestem psychologiem i psychoterapeutą z ponad 8 letnim doświadczeniem pracy z pacjentami indywidualnymi i parami. Pomagam osobom z trudnościami natury emocjonalnej i psychicznej oraz ich bliskim w poprawie jakości życia i relacji.

Jako terapeuta pracuję w podejściu integratywnym, od 5 lat prowadzę własny gabinet psychoterapeutyczny i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W czym pomagam pacjentom i ich bliskim?

 • pomagam w odkrywaniu natury ich trudności
 • przeprowadzam przez momenty kryzysu i zwątpienia
 • uczę odkryć, nazwać i oswoić emocje
 • w identyfikacji niekorzystne schematy działania i myślenia, oraz rozwiązywaniu problemów w sposób zdrowy
 • w uświadamianiu sobie, że mogą prosić o pomoc
 • w nauczeniu się jak mądrze oferować pomoc i wsparcie bliskim którzy przechodzą przez trudne momenty

Co mówią o mnie pacjenci:

Jestem po kilku spotkaniach z panią Darią i bardzo się cieszę, że w końcu zdecydowałam się na wizyty z psychoterapeutą. Wiem, że jest to długi proces, ale czuję, że jestem w dobrych rękach. Pani Daria jest profesjonalna, umie słuchać, zadaje pytania, które zmuszają do refleksji i człowiek powoli zaczyna dochodzić do pewnych wniosków. Każdemu kto się się obawia i nie jest pewien, bardzo polecam.

M Monika

18 grudnia 2020

Pani Daria to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba. Cierpliwie wysłuchuje a później zadaje trafne pytania, których sama sobie nigdy bym nie zadała, a które sprawiają, że z totalnie drugiej strony można spojrzeć na tą samą sytuację. Wahałam się przed podjęciem decyzji o wizycie u psychologa, a Pani Daria sprawiła że podczas spotkań czułam się naprawdę bardzo dobrze. Atmosfera spokoju tworzona przez Panią Darię jest zaraźliwa i sprawia, że z łatwością można mówić o swoich problemach.
Polecam każdemu panią Darię 🙂

A.B.

7 kwietnia 2021

Serdecznie mogę polecić metody terapeutyczne, oraz przemiły i zarazem profesjonalny sposób bycia Pani Darii. Od pół roku dzielę z Panią Darią moje myśli i w tym czasie uporządkowałem nieco „wewnętrzne archiwum”, a moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Przede mną jeszcze długa droga, ale mam nadzieję, że nasze rozmowy będą kontynuowane i pozwolą mi na dalszy rozwój : Pozdrawiam Panią Terapeutkę i do zobaczenia na następnej sesji

A Aleksandra M.

4 grudnia 2021

Jak konkretnie wygląda uczestnictwo w Grupie?

KIEDY

1 Sesja grupowa trwa 90 minut. Sesja odbywają się przez 4 tygodnie we wtorki o 17.00

CZAS TRWANIA

Zapisując się do Grupy masz możliwość uczestniczenia w 4 spotkaniach w miesiącu. Możesz zapisać się na kolejny miesiąc spotkań Grupy, w którym będziemy podejmować nowe tematy na części psychoedukacyjnej.

FORMA SPOTKAŃ

Sesje odbywają się na platformie Google Meets. Przed każdym spotkanie otrzymasz link do sesji.
Sesja ma 2 części – część psychoedukacji oraz i część interaktywna wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, emocji.

PSYCHOEDUKACJA

Tematy psychoedukacji w pierwszym miesiącu to:
 • Biologiczne aspekty depresji i przyczyny depresji
 • Jak depresja może wpłynąć na nas jako parę/rodzinę
 • Podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów
 • Skuteczne wspieranie w procesie terapii

GRUPA I PRYWATNOŚĆ

Temat depresji jest bardzo trudny i często wstydliwy dla osób chorych i ich bliskich. Podczas spotkania nie musisz włączać kamery i podawać swojego prawdziwego imienia i nazwiska.

GRUPA

W spotkaniu uczestniczy maksymalnie 15 osób. Ty decydujesz, ile dasz i ile weźmiesz podczas spotkania.

Co zyskujesz dzięki Grupie:

Wsparcie w Grupie to nie wszystko!

Jak już pewnie zauważyłaś/eś, Grupa Wsparcia w Depresji to nie jest typowa grupa wsparcia.

W ramach każdej sesji otrzymujesz 30 minut PSYCHOEDUKACJI, czyli profesjonalnego szkolenia psychologicznego na tematy związane z radzeniem sobie z emocjami, komunikacją, myślami na S przyjmowaniem i dawaniem wsparcia.

W każdym miesiącu podejmowane są podczas sesji konkretne tematy:

miesiąc #1
 • Biologiczne aspekty depresji i przyczyny depresji
 • Jak depresja może wpłynąć na nas jako parę/rodzinę
 • Podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów
 • Skuteczne wspieranie w procesie terapii
miesiąc  #2
 • Wsparcie- czym w ogóle jest? Jak o nie prosić, jak je dawać
 • Jak NIE wspierać – jakie są zakazane komunikaty i co one robią osobie chorej
 • Emocje – komunikacja w akceptacji i szacunku
 • Emocje- jak stworzyć bezpieczne środowisko dla Was obojga
miesiąc #3
 • Jak zadawać pytania, aby uzyskać odpowiedzi
 • Jak słuchać żeby rozumieć
 • Jak rozmawiać o myślach na S
 • Zauważanie i sygnalizowanie zmian

DOŁĄCZ DO GRUPY WSPARCIA W DEPRESJI

Co otrzymujesz:

 • 4 sesje grupowe po 90 minut na przestrzeni 1 miesiąca 
 • termin sesji: wtorek 17.00 
 • Sesje w kameralnej grupie do 10  osób w pełni ONLINE – nigdzie nie musisz dojeżdżać.
 • Pełna prywatność – dajesz tyle, ile chcesz. Podczas sesji nie musisz mieć włączonej kamery i podawać swojego prawdziwego imienia i nazwiska – to bezpieczna przestrzeń w której możesz się dzielić nawet najtrudniejszymi przeżyciami
 • Podczas każdej sesji 60 minut sesji grupowej skoncentrowanej na wsparciu, wymianie doświadczeń i rozwiązywaniu problemów
 • Podczas każdej sesji 30 minut szkolenia i psychoedukacji o tym, jak radzić sobie w depresji oraz jak budować i dbać o relacje, w których jedna osoba cierpi na depresję (Ty lub partner).
 • pierwszeństwo w zapisie na kolejny miesiąc grupy, w którym będzie poruszać kolejne tematy i elementy

WARTOŚĆ 1269zł

BONUSY

Łączna wartość: całość wartość 1453 zł

Cena dla Ciebie: 1453 zł

477 zł 

Najczęstsze pytania:

Koszt uczestnictwa w 1 miesiącu sesji grupowych, czyli w 4 sesjach to 477zł. Możesz też zapisać się od razu na 3 miesiące sesji – wtedy płacisz mniej i koszt 3 miesięcy grupy to 1297 zł. Zapisując się od razu na 3 miesiące sesji oszczędzasz 104zł.

Nie, zapisując się na 1 miesiąc nie musisz uczestniczyć w kolejnych miesiącach sesji, choć serdecznie Cię do tego zachęcam, ponieważ cały cykl trwa 3 miesiące i przynosi najlepsze efekty. Zapisując się na 1 miesiąc Grupy dostajesz pierwszeństwo w zapisie na kolejne miesiące grupy, przed osobami które będą chciały dołączyć w późniejszym terminie.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu we wtorki o 17.00.

Jeśli jesteś w terapii jak najbardziej możesz uczestniczyć w Grupie.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy, ale nie pasuje Ci termin – napisz do mnie. Jeżeli zbierze się więcej osób, które będą chciały dołączyć w innym terminie coś zorganizujemy 🙂

Nie, nieuczestniczenie w grupie nie wiąże się ze zniżką lub zwrotem pieniędzy. Jeśli jednak dasz mi znać do 24h przed sesją że nie będziesz mógł/mogła uczestniczyć, będę mogła zaproponować Ci uczestnictwo w innym spotkaniu w kolejnym cyklu grupy.

Przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie w zakładce Kontakt lub na maila kontakt@dariacerazy.pl

Wszystkie dane zbierana na mojej stronie internetowej oraz stronach przygotowanych przeze mnie w celach promocyjnych, są bezpieczne. Nigdy nie zostaną wykorzystane do wysyłki tzw. Spamu. Od czasu do czasu wysyłać będę moim subskrybentom ciekawe i przydatne informacje, a także oferty dotyczące wyłącznie moich produktów.

Po dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzenie mailowe.

Link do konkretnego spotkania otrzymasz każdorazowo na dzień przed oraz w dzień spotkania na 30 minut przed planowanym spotkaniem.

Dołącz do GRUPY WSPARCIA W DEPRESJI i wykonaj pierwszy krok w stronę poprawy jakości życia Twojego i Twoich bliskich!